گزارشگری که پنهان‌کاری یک ملی‌پوش را لو داد! | تصاویر نگران کننده از ستاره فوتبال ایران

0

گزارشگری که پنهان‌کاری یک ملی‌پوش را لو داد! | تصاویر نگران کننده از ستاره فوتبال ایران

احساس دردهای متناوب بیرانوند رفته رفته به دغدغه بزرگی در حساس‌ترین پست تیم ملی در آستانه جام جهانی تبدیل شده است. 

به گزارش همشهری‌آنلاین، آش آنقدر شور شده که گزارشگر بازی ملوان – پرسپولیس هم به درستی به آن اشاره کرد. زمانی که بعد از صحنه مشکوک به پنالتی در محوطه جریمه پرسپولیس علیرضا بیرانوند روی زمین افتاد، آقای گزارشگر گفت: «قشنگ معلوم است که مصدومیت دارد.»

 

این چندمین بار است که گلر سرخ‌ها اینطور روی زمین می‌افتد و پیچ و تاب می‌خورد؛ چه در تمرین و چه در جریان مسابقه. اگر تصاویر اخیر منتشر شده از بیرو را جست‌وجو کنید، کلی عکس از او با ژست دست به کمر پیدا خواهید کرد؛ تصاویری که نشان می‌دهد گلر قرمزها مصدومیت جدی از ناحیه کمر دارد.

 

گفته می‌شود او برای رفع اساسی این مشکل نیاز به جراحی دارد، اما به‌دلیل نزدیک بودن جام‌جهانی قیدش را زده و ترجیح می‌دهد فعلا با این درد کنار بیاید. اینکه او تا چه زمانی قادر خواهد بود با همین نسخه پیش برود مشخص نیست، اما اگر پیش از جام‌جهانی شاهد جدی شدن مسئله بیرو باشیم، تیم ملی به‌شدت ضربه خواهد خورد. او دروازه‌بان اصلی تیم ایران است که در جام‌جهانی قبلی هم به خوبی کارش را انجام داد.

 

کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان نیز بخوبی می‌داند که تجربه بیرانوند در درون دروازه چقدر می‌تواند به ملی‌پوشان در جام جهانی قطر کمک کند.

 

بیرانوند متخصص جمع کردن توپ‌های هوایی است و اعتمادبه‌نفس بالایی هم دارد، بنابراین حق داریم نگران وضعیت جسمانی او باشیم.

 

 

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

<< یک ستاره || از ۱ تا ۵ امتیاز دهید. || پنج ستاره >>

میانگین رتبه / ۵. تعداد رأی:

تا حالا کسی رای نداده! اولین نفر شما باشید.

ارسال یک پاسخ