واکنش محمد بنا به شایعه استعفا از سرمربیگری تیم ملی کشتی فرنگی

0

واکنش محمد بنا به شایعه استعفا از سرمربیگری تیم ملی کشتی فرنگی

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی از رییس جمهور خواست به صورت ویژه از کشتی حمایت کند.

به گزارش ایسنا، محمد بنا در حاشیه افتتاح فاز دوم بازسازی خانه کشتی، گفت: باید بودجه خوب در اختیار فدراسیون کشتی بگذارند چرا که چند تورنمنت پی دی پی داریم. مسائل مالی شخصی نیستند وگرنه صحبت نمی‌کردم. دو فدراسیون فرنگی و آزاد با ۵ رده داریم و کلی مسابقات جهانی و المپیک. فقط نفری ۴۴ میلیون برای مسابقات مغولستان پول بلیت پرداخت شد. احتیاج به کمک زیادی داریم و باید از فدراسیون دفاع کنم.

 

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی، افزود: الان شه‌بخش در بوکس مدال گرفته، فروغی طلا گرفته و ما خوشحالیم چون تمام ورزش را دوست داریم. اما وقتی بحث درگیری مستقیم با کشتی و پاسخ به مردم باشد، همه به مسائل مالی برمی گردد. زیرساخت ها از کمک‌های مالی ساخته شده، پروژه بزرگی پشت خانه کشتی در حال انجام است و حالا اردوها و مسابقات هم هست. امیدوارم آقای رئیسی توجه ویژه ای به کشتی داشته باشد.

 

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا هر چند وقت یکبار با پست یا انتقاد، بحث استعفای او پیش کشیده می شود، گفت: کجا صحبت از استعفای من شده؟ شایعه است و استوری‌های من معنادار نیست. در تمرینات هستم و قهرم شایعه بوده است. مردم دوست دارند برخی مسائل را به قهر و آشتی من مرتبط کنند. کشتی وصل به کسی نیست و از همه بزگرتر است. با قهر یا بودن و نبودن من کشتی لطمه نمی‌بیند و بزرگی‌اش را می‌کند.

 

 

منبع: beytoote

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

<< یک ستاره || از ۱ تا ۵ امتیاز دهید. || پنج ستاره >>

میانگین رتبه / ۵. تعداد رأی:

تا حالا کسی رای نداده! اولین نفر شما باشید.

ارسال یک پاسخ