واکنش دیاباته به خبر درگیری خونین در انزلی: دروغ است! نه مشت زدم و نه درگیر شدم

0

واکنش دیاباته به خبر درگیری خونین در انزلی: دروغ است! نه مشت زدم و نه درگیر شدم

شیخ دیاباته در واکنش به خبر درگیری‌اش با هوادار ملوان می‌گوید: من نه درگیر شدم و نه به کسی مُشت زدم. همه اخلاق من را می‌شناسند و می‌دانند چنین آدمی نیستم.

به گزارش خبرورزشی، یکی دیگر از اخبار بازی جنجالی ملوان و پرسپولیس در انزلی، درگیری خونین شیخ دیاباته با هوادار تیم حریف بود! شیخ دیاباته مقابل ملوان اولین بازی خارج از خانه خود با پرسپولیس را تجربه کرد. بازی کردن شیخ دیاباته از این جهت که این تیم خواهان جذب او شده بود برای ملوانی‌ها نیز اهمیت داشت.

 

شیخ در دقیقه ۷۱ بازی با ملوان به زمین رفت و در دقایق پایانی در خط حمله سرخ‌ها کنار لوکادیا قرار گرفت. او حتی تا آستانه باز کردن دروازه ملوان هم پیش رفت که ایمان صادقی مانع شد.

 

اما در حاشیه این دیدار پرتنش شیخ دیاباته با یکی از هواداران ملوان وارد درگیری شده است. خبرهایی در همین ارتباط منتشر شد که پس از حرف‌های هوادار ملوان کنار اتوبوس پرسپولیس شیخ از کوره در می‌رود و با این هوادار انزلی‌چی که ادعا کرده فقط از او در خصوص نیامدن به ملوان سوال پرسیده وارد درگیری می‌شود و صورت طرف خونین و مالین می‌شود!

 

شیخ دیاباته اما در این رابطه در مصاحبه اختصاصی با خبرورزشی می‌گوید: این خبر دروغ است و تکذیب می‌کنم. من نه درگیر شدم و نه به کسی مُشت زدم. همه اخلاق من را می‌شناسند و می‌دانند چنین آدمی نیستم. آن هوادار پس از بازی سمت من آمد و گفت که تو به خاطر پول پرسپولیسی شدی! همچنین حرف‌هایی زد که قشنگ نبود اما من با او درگیر نشدم. این حرف‌ها کذب محض است. البته اینکه پرسپولیس را انتخاب کردم به خاطر بزرگ و پرطرفدار بودن این تیم بوده است. من هم یک فوتبالیست حرفه ای هستم و همواره تلاش می‌کنم بدون درگیر کردن احساسات، تصمیمی بگیرم که به سودم باشد …

 

واکنش مدیر پرسپولیس به فحاشی در انزلی

درحالی که بازیکنان و اعضای تیم پرسپولیس بعد از خروج از رختکن قصد داشتند سوار اتوبوس خود شوند یک هوادار فحاش در ورزشگاه انزلی توی چشمان افشین پیروانی نگاه کرد و فحش داد!

 

مدیر تیم پرسپولیس با وجود آن که از بابت این حرکت شوکه و عصبانی شده بود اما ترجیح داد واکنشی نشان ندهد و صحنه را زود ترک کند. این درحالی بود که طرف در حالتی نامتعادل (!) باز هم به فحاشی خود ادامه داد و نزدیک بود با دخالت برخی بازیکنان پرسپولیس کار به جای باریک بکشد که وساطت اطرافیان مانع شد.

 

افشین پیروانی که جدای از پرسپولیس، سابقه بازی و کاپیتانی در تیم ملی ایران را در کارنامه دارد پس از این ماجرا بسیار ناراحت روی صندلی نشست اما…

 

شاید تجربه مدیرتیم پرسپولیس کمک کرد به جای جواب دادن یا دهان به دهان شدن با هوادار هتاک، سکوت اختیار کند تا سوژه فضای مجازی در روزهای آتی و تبعات بعدی نشود!

 

 

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

<< یک ستاره || از ۱ تا ۵ امتیاز دهید. || پنج ستاره >>

میانگین رتبه / ۵. تعداد رأی:

تا حالا کسی رای نداده! اولین نفر شما باشید.

ارسال یک پاسخ