نوازی با انتقاد شدید از الهامی: اول دهانت را آب بکش بعد اسم من را بیاور!

0

نوازی با انتقاد شدید از الهامی: اول دهانت را آب بکش بعد اسم من را بیاور!

محمد نوازی مربی آلومینیوم اراک صحبت های تندی را در پاسخ به مصاحبه ساکت الهامی سرمربی نساجی به زبان آورد.

به گزارش تسنیم، دیدار فینال رقابت های جام حذفی با حواشی زیادی همراه بود. پیش از آغاز این دیدار، به دلیل قفل بودن درب رختکن تیم آلومینیوم، اعضای این تیم دقایقی را پشت درب منتظر بودند و گفته می شد این حرکت از سوی یکی از اعضای تیم تدارکات نساجی رخ داده است. مسئله ای که منجر به درگیری هایی بین اعضای دو تیم شد.

 

در پایان این مسابقه، ساکت الهامی سرمربی نساجی در جمع خبرنگاران صحبت هایی را مطرح کرد که بخشی از این گفته ها به محمد نوازی مربی آلومینیوم باز می گشت. جایی که الهامی خطاب به نوازی گفته هایی را به زبان آورد که با واکنش مربی اراکی ها همراه شد که در زیر می خوانیم:

 

* طرفداران آلومینیوم نشان دادند چه شخصیتی دارند
در ابتدا لازم است قهرمانی را به مردم خوب مازندران تبریک بگویم و از طرفداران فهیم استان مرکزی به خاطر قهرمان نشدن مان عذرخواهی کنم. طرفداران آلومینیوم اراک نشان دادند چه شخصیتی دارند و در طول بازی با حمایتی که از تیم کردند لیاقت خود و تیم استان را نشان دادند. اقدام آنها بعد از پایان بازی واقعا باعث غرور من شد و وقتی آنها کادرفنی و بازیکنان را تشویق کردند بغض کردم.

 

‎* کشیدن نقشه غیرفوتبالی برای برد، کثیف ترین کار است
زشت‌ترین و کثیف‌ترین کارها این است که برای پیروزی در یک مسابقه نقشه‌های غیر فوتبالی بکشید. در طول هفته گذشته مهدی رحمتی بازیکنان و کادر فنی تیم را ممنوع المصاحبه کرده بود که کلامی در مورد حریف و شرایط آنها صحبت نشود اما وقتی وارد ورزشگاه شدیم از همان ابتدا رفتارهایی دیدم که شرمم آمد در موردش حرف زنم.

* کسانی که داخل رختکن بودند، درب را باز نمی کردند
‎ در رختکن تیم ما را قفل کرده بودند و کسانی که داخل بودند در را باز نمی‌کردند. معلوم نبود چه کار می‌کردند که صدای در زدن را می‌شنیدند و در را باز نمی‌کردند.

 

* برای ادبیات کوچه خیابانی سرمربی حریف متأسفم
اینها به کنار ولی برای فوتبال ایران متاسف هستم که یک نفر اسمش را سرمربی گذاشته و از ادبیاتی استفاده می‌کند که با ادبیات کوچه و خیابان فرقی ندارد. سرمربی حریف وقتی دیده تیم ما ۴۰ دقیقه پشت در رختکن اسیر شده خطاب به اعضای تیم ما می‌گوید اگر در توالت هم لباس عوض کنیم شما را می‌بریم!

 

‎* این مربی بی حیا است!
این مربی آنقدر بی‌حیا است که در مصاحبه بعد از بازی هم اعتراف می‌کند که از یک کلمه دیگر هم استفاده کرده و نمی‌تواند آن را جلوی دوربین بگوید. نمی‌دانم کمیته انضباطی این‌جور مواقع کجاست و چه مسائلی را دنبال می‌ کند؟

 

* وقتی اسم من را می آورد، باید دهانش را آب بکشد
او خطاب به من گفته آویزان دیگران شده‌ام در حالی که باید بداند وقتی می‌خواهد اسم محمد نوازی را بیاورد باید ابتدا دهانش را آب بکشد. جالب است سهیل مهدی  بعد از بازی مصاحبه کرده و گفته سوء‌تفاهم حل شد! واقعا باید برای چنین مسئولانی افسوس خورد. کسی که اسمش سرمربی است و باید برای شاگردانش معلم باشد به سمت من لگد پرت کرد و ۲۰ نفر مقابل رختکن حرکت زشت این آقا را تماشا کردند.

 

‎* مردم من را با ۶۰ بازی ملی می شناسند
مردم محمد نوازی را با ۵۰-۶۰  بازی ملی می‌شناسند و این آقایان که سوابق اخلاقی و رفتاری‌شان در فوتبال مشخص است را می‌شناسند. اگر اسم این فرد مربی است من خجالت می‌کشم بگویم مربی هستم. کسی که به عنوان مربی بداخلاق در فوتبال ایران شهره است با قلدری هر کاری بخواهد انجام می‌دهد، کثیف کاری می‌کند و به کارهایی که کرده افتخار می‌کند.

 

* این آقا فرهنگ بی اخلاقی ترویج کرده است
روید و ببینید این آقا در این ۲-۳ سال چقدر فرهنگ بی‌اخلاقی در این فوتبال ترویج کرده و چند بار محروم شده است. رفتارهای زشت این مربی را نه من بلکه کل فوتبال ایران دیده‌اند اما بهتر است متولیان فرهنگ و اخلاق در ورزش و فوتبال کشور به این رفتارهای سرمربی نساجی افتخار کنند.


* اگر اسم ما را بیاورد، جوابی می دهم که از خانه خارج نشود
منِ محمد نوازی نمی‌خواستم حرفی بزنم اما رفتارهای بی‌ادبانه سرمربی نساجی باعث شد تا مصاحبه کنم. به او هشدار می‌دهم از این پس اسم هر کدام از اعضای کادر فنی تیم ما را بیاورد پاسخی به او می‌دهم که از خانه‌اش خارج نشود. وقتی  کمیته انضباطی محرومیت یک مربی بد اخلاق را تعلیق می‌کند آن هم در حالی که پرونده‌اش در این کمیته باز است اینگونه می‌شود که او لگد پرت می‌کند و با کلمات سخیف برای رقیبش کری می‌خواند.

* نباید به آینده این فوتبال امیدوار بود
با این وضع چندان هم نباید به آینده این فوتبال امیدوار بود. ما بازی را واگذار کردیم و مردانه پذیرفتیم ولی شما نگاه کنید وقتی وزیر ورزش از ۲ هفته قبل قول می‌دهد که ورزشگاه محل بازی را تغییر می‌دهد، به تیم حریف زمین  اصلی ورزشگاه را می‌دهد معلوم است که یک مربی بداخلاق جوگیر می‌شود و در رختکن را می‌بندد و آن شرایط زشت را قبل از بازی رقم می‌زنند.

 

‎* این فوتبال مربی نساجی را با اخلاقش می شناسد
مهدی رحمتی آنقدر در این فوتبال جام و فینال دیده که نیازی به تعریف کسی ندارد. او تصور می‌کند اگر از رحمتی تعریف کند و علیه دستیارانش صحبت کند سرمربی تیم ما خوشحال می‌شود  در حالی که همه در این فوتبال سرمربی نساجی را با اخلاقش می‌شناسند.

 

* استقلال بدبخت نشده که سراغ چنین مربی برود
این آقا چند سال است فکر می‌کند هواداران استقلال آنقدر بدبخت شده‌اند که یک روز سراغ چنین مربی می‌روند. او هر بار که با استقلال بازی دارد سعی می‌کند با تعریف و تمجید خودش را به نوعی در دل هواداران این تیم باز کند غافل از اینکه طرفداران استقلال خیلی باهوش‌تر از این حرف‌ها هستند. محمد نوازی را همه می‌شناسند و نیازی به  آویزان شدن ندارد.

 

* او برای رسیدن به نیمکت استقلال آویزان لیدر قدیمی شد
کسی که برای رسیدن به نیمکت استقلال آویزان اسپانسر، لیدر قدیمی که بعدها ارتقا پست گرفت و یک عضو سابق هیئت مدیره که تجارت کمپوت دارد، شده بود آویزان است یا منِ نوازی که نیمی از عمرم را در استقلال گذاشتم؟

 

* هواداران اجازه نمی دهند پای او به ۲۰ کیلومتری استقلال برسد
او یادش باشد هواداران استقلال آنقدر جنتلمن هستند که اجازه ندهند پای چنین فردی با این رفتارها حتی به ۲۰ کیلومتری استقلال برسد. هواداران استقلال مربی می‌خواهند که اخلاق داشته باشد نه اینکه لقب بی‌اخلاق برازنده او باشد. این مسائل را گفتم که سرمربی حریف (مخاطب من فقط سرمربی حریف است و نه دیگران) حواسش را جمع کند و دیگر اسمی از کادر فنی آلومینیوم اراک نیاورد که اگر بیاورد، مسئولیتش با خودش است.

 


منبع: beytoote

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

<< یک ستاره || از ۱ تا ۵ امتیاز دهید. || پنج ستاره >>

میانگین رتبه / ۵. تعداد رأی:

تا حالا کسی رای نداده! اولین نفر شما باشید.

ارسال یک پاسخ