عبدی باز هم اجازه تمرین پیدا نکرد/ تأکید گل‌محمدی روی انجام مسائل تاکتیکی

0

عبدی باز هم اجازه تمرین پیدا نکرد/ تأکید گل‌محمدی روی انجام مسائل تاکتیکی

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس که قصد داشت با عذرخواهی از سرخ‌پوشان مجوز بازگشت به تمرینات را بگیرد، با مخالفت گل‌محمدی روبه‌رو شد.

به گزارش تسنیم، مهدی عبدی به دلیل حضور در جشن قهرمانی نساجی، در دو روز گذشته از سوی یحیی گل محمدی از حضور در تمرین پرسپولیس منع شد. این در حالی است که سرمربی پرسپولیس امروز (شنبه) هم با حضور مهاجم جوان تیمش مخالفت کرد.

 

 عبدی امروز با حضور در محل تمرین پرسپولیس قصد داشت تا از کادر فنی و تمام اعضای تیم عذرخواهی کند تا بتواند مجوز بازگشت به تمرینات را از گل‌محمدی بگیرد که با مخالفت سرمربی سرخ‌پوشان مواجه شد.

 

تأکید گل‌محمدی روی انجام مسائل تاکتیکی/ امیری دویدن را آغاز کرد

بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس امروز در هوای مطبوع و بهاری، تمرین با کیفیتی را زیر نظر کادر فنی برگزار کردند.

 

ابتدا بازیکنان در سالن وزنه حاضر شدند و به مدت ۳۰ دقیقه به کارهای مربوط به بدنسازی طبق برنامه‌ای که کادر فنی برای آنها در نظر گرفته بود، پرداختند و بعد از آن، وارد زمین چمن شدند و بخش‌های تاکتیکی را انجام دادند که شامل پاسکاری‌های کوتاه و ترکیبی، حفظ توپ و فوتبال درون تیمی می‌شد.

 

وحید امیری با دویدن دور زمین، اختصاصی کار کرد و فرشاد فرجی همچنان زیر نظر کادر پزشکی قرار دارد. سایر بازیکنان هم بدون مشکل در اختیار کادر فنی بودند. تمرین امروز ۹۰ دقیقه به طول انجامید.

 

یحیی گل‌محمدی تاکید ویژه‌ای روی انجام مسائل تاکتیکی و جزئیات فنی داشت. پرسپولیس آماده می‌شود تا روز چهارشنبه هفته جاری برابر تیم پیکان در ورزشگاه آزادی به میدان برود.

 


منبع: beytoote

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

<< یک ستاره || از ۱ تا ۵ امتیاز دهید. || پنج ستاره >>

میانگین رتبه / ۵. تعداد رأی:

تا حالا کسی رای نداده! اولین نفر شما باشید.

ارسال یک پاسخ