سوپرمن برمی‌گردد

0

سوپرمن برمی‌گردد

تهیه‌کننده «بلک آدام» از بازگشت سوپرمن خبر می‌دهد؛ یک داستان طولانی از مبارزه دوئین جانسون و هنری کاویل.

به گزارش ایرنا، هیرام گارسیا تهیه‌کننده بسیاری از فیلم‌های دوئین جانسون فاش کرد که برنامه‌ای برای هنری کاویل سوپرمن وجود دارد که در یک «داستان طولانی» با بلک آدام مبارزه کند و به سادگی ظاهر نشود و این دو با هم نزاع نداشته باشند.

 

گارسیا در گفت و گو با سینما بِلند گفت: موضوع رویارویی، خیلی بیشتر از یک دعواست. قصد داریم یک شکل طولانی از داستان سرایی بسازیم و نشان دهیم که این دو شخصیت در یک جهان وجود دارند و قرار است اغلب با یکدیگر مبارزه کنند.

 

اگرچه در زمان حاضر هیچ تأییدی مبنی بر بازگشت هنری کاویل به عنوان سوپرمن در فیلم Man of Steel ۲ وجود ندارد اما صحبت‌ها در مورد درگیری کاویل با بلک آدام این امکان را بسیار بیشتر از چند سال پیش می‌کند.

 

فیلم Man of Steel در سال ۲۰۱۳ به کارگردانی زک اسنایدر روی پرده سینما رفت. این فیلم که به‌عنوان آغازگر دنیای سینمایی دی سی برای رقابت با MCU در نظر گرفته می‌شد، در نهایت موفق به فروش ۶۶۸ میلیون دلار در سینما شد تا به عنوان پرفروش‌ترین فیلم اختصاصی سوپرمن در تاریخ شناخته شود.

 

کمپانی برادران وارنر خواهان ساخت Man of Steel ۲ است و به این منظور نیز تلاش دارد نویسندگانی خبره را برای این فیلم به کار گیرد. جیمز گان در گفت و گو با این کمپانی قرار دارد تا شاید به عنوان نویسنده یا کارگردان به این پروژه ملحق شود.

 

بلک آدام ساخته خائومه کولت سِررا اسپانیایی به عنوان محصول جانبی (اسپین‌آف) فیلم شزم! در سال ۲۰۱۹ محسوب می‌شود و همچنین یازدهمین فیلم در دنیای توسعه‌یافته دی‌سی به شمار می‌رود. در این فیلم دوئین جانسون در نقش بلک آدام در کنار بازیگرانی همچون نوحا سنتینو، آلدیس هاج، سارا شاهی، کوئینتسا سوئیندل و پیرس برازنان حضور دارد.

 

این فیلم توسط برادران وارنر پیکچرز با بودجه ۱۹۰ میلیون دلاری ساخته شده و امروز ۲۱ اکتبر ۲۰۲۲ با کیفیت سیستم صوتی آی مکس در سینماهای آمریکا اکران می‌شود.

 

 

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

<< یک ستاره || از ۱ تا ۵ امتیاز دهید. || پنج ستاره >>

میانگین رتبه / ۵. تعداد رأی:

تا حالا کسی رای نداده! اولین نفر شما باشید.

ارسال یک پاسخ