سایت ایتالیایی: فیفا فردا حذف ایران از جام جهانی را بررسی می‌کندی می‌کند/ معاون وزیر ورزش: شنبه روز تعطیل فیفاست!

0

سایت ایتالیایی: فیفا فردا حذف ایران از جام جهانی را بررسی می‌کندی می‌کند/ معاون وزیر ورزش: شنبه روز تعطیل فیفاست!

یک منبع خبری در ایتالیا مدعی شده که فدراسیون جهانی فوتبال قصد دارد بحث حذف ایران از جام جهانی ۲۰۲۲ را فردا مورد بررسی قرار دهد.

به گزارش تسنیم، سایت کالچو مرکاتو در خبری به نقل از یک خبرنگار ایتالیایی به نام جولیو مولا نوشت که «فیفا به طور جدی به حذف تیم ملی ایران از جام جهانی فکر می‌کند».

 

این سایت مدعی شده که «منابع نزدیک به فیفا به جولیو مولا گفته‌اند با توجه به اتفاقات اخیر، متهم شدن ایران به نقض حقوق بشر و فشار مجامع بین‌المللی، فیفا بحث حذف تیم ملی از حضور در جام جهانی را در جلسه فردا (شنبه) خود مورد بررسی قرار خواهد داد و در صورت رخ دادن چنین اتفاقی، ممکن است که ایتالیا با دریافت وایلد کارت (سهمیه آزاد) به جام جهانی راه پیدا کند».

 

کالچو مرکاتو می‌نویسد: «با توجه به اهمیت بسیار زیاد موضوع، بررسی فوری آن برای حصول یک نتیجه سریع در درستور کار فیفا قرار دارد. منابع فیفا به کالچو مرکاتو اعلام کرده‌اند که این بحث در شورای فیفا مطرح خواهد شد. اگرچه خیلی نمی‌توان به حضور ایتالیا در جام جهانی خوشبین بود، اما این موضوع مورد بررسی قرار خواهد گرفت».

 

بررسی حذف ایران در دستور جلسه فردای فیفا نیست 

تسنیم نوشت: با وجود انتشار برخی خبرها درباره احتمال بررسی حذف تیم ملی ایران از جام جهانی ۲۰۲۲، دستور جلسه فردای فیفا در سایت این فدراسیون قرار گرفته و در آن موردی مبنی بر بررسی حذف تیم ملی ایران یا هر گونه تغییر دیگری در تیم‌های حاضر در جام جهانی دیده نمی‌شود.

 

معاون وزیر ورزش نیز گفت: شنبه روز تعطیل فیفاست. سایت کالچو مرکاتو ایتالیا به انتشار اخبار کذب و شایعات معروف است.

 

 

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

<< یک ستاره || از ۱ تا ۵ امتیاز دهید. || پنج ستاره >>

میانگین رتبه / ۵. تعداد رأی:

تا حالا کسی رای نداده! اولین نفر شما باشید.

ارسال یک پاسخ