«رشیدی کوچی» نماینده مجلس: به نظر می‌رسد که کمیسیون مشترک طرح صیانت منحل شده است

0

«رشیدی کوچی» نماینده مجلس: به نظر می‌رسد که کمیسیون مشترک طرح صیانت منحل شده است

نماینده مردم مرودشت در مجلس درباره طرح صیانت، مطرح کرد: «به نظر می‌رسد که کمیسیون مشترک منحل شده است. هیئت رئیسه دقیق‌تر می‌تواند درباره سرنوشت این کمیسیون اطلاع دهد تا به تفسیرهای متفاوت، پایان داده شود. دارم مقرر شده است که شورای عالی فضای مجازی نقطه نظرات‌شان را درباره این موضوع مطرح کنند تا ببینیم چه می‌شود.»

جلیل رشیدی در گفتگو با انتخاب در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا کمیسیون مشترک طرح صیانت از فضای مجازی، منحل شده است یا خیر، اظهار داشت: «در این باره هیئت رئیسیه دقیق‌تر می‌تواند اطلاع دهد اما به نظر می‌رسد که منحل شده است. یعنی با آن رای‌گیری که صورت گرفت، مقرر شد که با تصمیم هیئت رئیسه، طرح در کمیسیون ذیل اصل ۸۵ بررسی نشود.»

 

وی در واکنش به اینکه برخی اعضای کمیسیون مشترک معتقدند از نظر قانونی این کمیسیون منحل نشده است، عنوان کرد: «آن‌ها دیدگاه خودشان را دارند و ماهم دیدگاه خودمان را. به نظرم هیئت رئیسه دقیق‌تر می‌تواند در این باره اطلاع بدهد تا به این تفسیرها پایان داده شود.»

 

رشیدی کوچی همچنین درباره سرنوشت طرح صیانت، گفت: «تا آنجایی که اطلاع دارم مقرر شده است که شورای عالی فضای مجازی نقطه نظرات‌شان را درباره این موضوع مطرح کنند تا ببینیم چه می‌شود.»

 

 

منبع: beytoote

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

<< یک ستاره || از ۱ تا ۵ امتیاز دهید. || پنج ستاره >>

میانگین رتبه / ۵. تعداد رأی:

تا حالا کسی رای نداده! اولین نفر شما باشید.

ارسال یک پاسخ