رئیس مجلس نمایندگان آمریکا به کی‌یف رفت

0

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا به کی‌یف رفت

در ویدئویی که رئیس جمهور اوکراین به تازگی منتشر کرده است، پلوسی به همراه هیئتی از نمایندگان آمریکا وارد این کشور شد. پلوسی در ویدئوی کوتاهی به او می‌گوید: «ما معتقدیم که به دیدار شما آمده‌ایم تا از مبارزه‌تان برای آزادی تشکر کنیم… مبارزه شما مبارزه برای همه است. بنابراین تعهد ما این است که تا پایان مبارزه در اینجا کنار شما باشیم.» پلوسی همراه با هیئتی از کنگره شامل جیسون کرو، جیم مک گاورن و آدام شف به کی‌یف رفته است. 

نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا، با زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین در کی‌یف دیدار کرد.

 

به گزارش گاردین، در ویدئویی که رئیس جمهور اوکراین به تازگی منتشر کرده است، پلوسی به همراه هیئتی از نمایندگان آمریکا وارد این کشور شد. پلوسی در ویدئوی کوتاهی به او می‌گوید: «ما معتقدیم که به دیدار شما آمده‌ایم تا از مبارزه‌تان برای آزادی تشکر کنیم… مبارزه شما مبارزه برای همه است. بنابراین تعهد ما این است که تا پایان مبارزه در اینجا کنار شما باشیم.»

 

زلنسکی در کنار این ویدئو نوشته است: دیدار با نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در کی‌یف. ایالات متحده پیشرو در حمایت قوی اوکراین در مبارزه با تجاوز روسیه است. با تشکر از شما برای کمک به حفاظت از حاکمیت و تمامیت ارضی کشورمان.

 

پلوسی، سومین مقام ارشد آمریکایی است که از زمان آغاز جنگ به اوکراین سفر کرده است و سفر او نشان دهنده حمایت مستمر از این کشور است.

 

پلوسی همراه با هیئتی از کنگره شامل جیسون کرو، جیم مک گاورن و آدام شف به کی‌یف رفته است.

 

ایسنا 

منبع: beytoote

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

<< یک ستاره || از ۱ تا ۵ امتیاز دهید. || پنج ستاره >>

میانگین رتبه / ۵. تعداد رأی:

تا حالا کسی رای نداده! اولین نفر شما باشید.

ارسال یک پاسخ