حمله عبدالملکی به دولت روحانی/ نمایندگان مجلس تجمع کردند

0

حمله عبدالملکی به دولت روحانی/ نمایندگان مجلس تجمع کردند

وزیر کار گفت: طبق قولی که به رئیس جمهور و این مجلس خدمت گذار دادم وزارت خانه را از افراد ناصالح پاک و امانت را به امانت داران سپردم. 

  به گزارش ایلنا، در جلسه صحن علنی امروز ۱۱ اردیبهشت مجلس شورای اسلامی که از ساعت ۹ صبح آغاز شد، حجت‌الله عبدالملکی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی به همراه مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و تعدادی دیگر از مدیران ستادی خود در صحن مجلس حاضر شد.

 

پس از حضور عبدالملکی و همراهان در صحن تعداد قابل توجهی از نمایندگان در مقابل محل استقرار وی و موسوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی حضور یافته و مشغول صحبت با آن‌ها شدند.

 

 عبدالملکی,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

 

در مقابل سید ناصر موسوی لارگانی نماینده سوال کننده از وزیر تنها مانده بود که این تفاوت نشان دهنده آن بود که گروهی از نمایندگان پیش از آغاز پرسش و استماع پاسخ‌ها، تصمیم خود را گرفته‌اند.

 عبدالملکی,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

 

عبدالملکی: وزارتخانه را از افراد ناصالح پاک کردم

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در میان پاسخ به سوال موسوی لارگانی در بحث انتصابات، گفت: قصد پرداختن به دولت‌های گذشته را ندارم اما در دولت گذشته وزارت خانه تعاون تبدیل به یک وزارت خانه سیاسی و امنیتی شده بود و خویشاوندان مسئولان، فعالان رسانه‌ای ستادها، متحصنین مجلس ششم، محکومین فتنه ۸۸ و  متجاهر به شعار اسلامی استخدام شده بود و طبق قولی که به رئیس جمهور و این مجلس خدمت گذار دادم وزارت خانه را از افراد ناصالح پاک و امانت را به امانت داران سپردم.

 

دلجویی عبدالملکی از موسوی لارگانی

موسوی لارگانی نماینده سوال کننده از وزیر کار در بخش دوم صحبت‌های خود از هجمه‌هایی که علیه وی صورت گرفته گلایه کرد و گفت: تیم وزیر و همراهان او اینگونه فکر می‌کنند  که تنها خودشان انقلابی هستند و هرکه با آن ها نیست انقلابی نیست. 

 

وی همچنین از هجمه ها علیه مجلس نیز گلایه کرد و گفت: اکثر رسانه هایی که موج تخریبی اخیر را علیه مجلس به راه انداختند رسانه های نزدیک به شما بودند.

 

پس از پایان رأی گیری درخصوص سوال و مشخص شدن نتایج عبدالملکی وزیر کار به سوی صندلی موسوی لارگانی رفت و ضمن دلجویی از نماینده فلاورجان کرده و با وی به گفت‌وگو پرداخت.

 عبدالملکی,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

 

مجلس از پاسخ‌های وزیر کار در مورد انتصابات این وزارتخانه قانع شد

عبدالملکی در پاسخ به نماینده فلاورجان در مجلس، ادعای انتصابات سیاسی را در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تکذیب کرد. 

 

مجلس با ۱۲۲ رأی موافق، ۱۰۱ رأی مخالف و ۸ رأی ممتنع از ۲۳۵ نماینده حاضر از پاسخ های وزیر کار قانع شد.

 

منبع: beytoote

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

<< یک ستاره || از ۱ تا ۵ امتیاز دهید. || پنج ستاره >>

میانگین رتبه / ۵. تعداد رأی:

تا حالا کسی رای نداده! اولین نفر شما باشید.

ارسال یک پاسخ