بازیگر سریال فرندز: ۲درصد شانس زنده ماندن دارم

0

بازیگر سریال فرندز: ۲درصد شانس زنده ماندن دارم

متیو پری گفت: «پزشکان به خانواده‌ام گفتند که ۲ درصد شانس زنده ماندن دارم. چیزی به نام ماشین ای‌سی‌ام‌او روی من قرار دادند که عمل تنفس را برای قلب و ریه انجام می‌دهد. و اسمش «درود بر مریم» است. هیچ‌کس بعد از آن زنده نمی‌ماند.»

به گزارش ایران آرت، متیو پری می‌گوید در سال ۲۰۱۸ و در سن ۴۹ سالگی تا مرزد اوردوز با اپیوید پیش رفته است. در آن زمان گزارش شده بود که ستاره سریال «دوستان» (Friends) به خاطر مشکلات گوارشی بستری شده است.

 

پری در مصاحبه جدیدی با «پیپل» می‌گوید: «دو هفته در کما بودم و پنج ماه در بیمارستان و باید به مدت نه ماه از کیسه کولوستومی استفاده می‌کردم.»

 

پری ادامه می‌دهد: «پزشکان به خانواده‌ام گفتند که ۲ درصد شانس زنده ماندن دارم. چیزی به نام ماشین ای‌سی‌ام‌او روی من قرار دادند که عمل تنفس را برای قلب و ریه انجام می‌دهد. و اسمش «درود بر مریم» است. هیچ‌کس بعد از آن زنده نمی‌ماند.»

 

پری از مدت‌ها قبل از مشکلات اعتیاد خود گفته بود. او در مصاحبه با «پیپل» به یاد می‌آورد که چگونه در مقطعی از ده فصل بازیگری برای سریال «دوستان» روزی ۵۵ ویکودین مصرف می‌کرده و وزنش به ۵۸ کیلوگرم رسیده است.

 

پری می‌گوید: «نمی‌دانستم چگونه ترک کنم. اگر پلیس به خانه‌ام می‌آمد و می‌گفت: «اگر امشب نوشیدنی [الکلی] مصرف کنی، تو را زندانی می‌کنیم.» حاضر بودم وسایلم را جمع کنم و برم. نمی‌توانستم دست بردارم چون این بیماری و اعتیاد پیش‌رونده است. یعنی با سالخورده‌تر شدن بد و بدتر می‌شود.»

 

پری می‌گوید اعتیادش به قرص‌های گوناگون ۱۴ جراحی روی معده‌اش منجر شده است: «این یادآوری خوبی است برای ترک الکل. فقط کافی است پایین را نگاه کنم.»

 

این بازیگر ۵۲ ساله می‌گوید برخوردی با تراپیستش باعث شده به اهمیت ترک الکل بیشتر پی ببرد: «تراپیستم گفت: «دفعه بعدی که به فکر مصرف اکسیکانتین افتادی، به استفاده از کیسه کولوستومی تا آخر عمر فکر کن.» و پنجره کوچکی باز شد و من به درونش خزیدم، و دیگر نمی‌خواهم اکسیکانتین مصرف کنم.»

 

پری در کتاب خاطراتش (Friends, Lovers and the Big Terrible Thing) که ۱ نوامبر منتشر خواهد شد از حادثه‌ای که در سال ۲۰۱۸ تجربه کرد بیشتر گفته است.

 

 

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

<< یک ستاره || از ۱ تا ۵ امتیاز دهید. || پنج ستاره >>

میانگین رتبه / ۵. تعداد رأی:

تا حالا کسی رای نداده! اولین نفر شما باشید.

ارسال یک پاسخ