آیا پدران مشهور نیز پوشک کودک خود را تعویض می‌کنند؟

0

نی‌نی سایت: پدران مشهور چگونه  از پس کار کثیف پوشک عوض کردن بر می‌آیند؟ ببینید که وقتی پای پوشک عوض کردن وسط می‌آید، کدامشان این کار را قبول و کدامشان رد می‌کنند.

کانیه وست
شاید او بیش از حد عاشق همسرش، کیم کارداشیان، که ملکه سلفی است و فرزند دومش را باردار است، باشد. اما وقتی پای پوشک عوض کردن دختر دو ساله اش به میان می‌آید، ظاهرا از این کار سر باز می‌زند. کیم به الن دجنرس گفته بود: او صادقانه، شگفت انگیز‌ترین پدر دنیاست و دخترش را خیلی دوست دارد و کمک می‌کند اما اهل پوشک عوض کردن نیست و اشکالی هم ندارد. اما این کار را انجام می‌دهد. در مواقع ضروری این کار را می‌کند و می‌گوید: «کیم فکر کنم الان یک موقعیت ضروری است و قرار است به زودی دو بچه در خانه داشته باشیم

 

دیوید بکهام
او در زمینه فوتبال و پرستاری از بچه یک پیشکسوت است! (گفتن ندارد که ما فکر می‌کنیم موقع پوشک عوض کردن بسیار عالی به نظر برسد.) بکهام در سال ۲۰۱۲ به مجله اوکی گفته بود که پوشک عوض کردن کار خیلی سختی نیست. مخصوصا وقتی پر مشغله بودن خانواده را در این دوازده سال در نظر بگیریم. «من الان چهار فرزند دارم و عاشق پوشک عوض کردن هستم و یکی از کارهای مورد علاقه‌ام است

 

روزهایی که احتمال بارداری شما بیشتر است

جاش دوهمل
جاش و فرگی دوهمل در سال ۲۰۱۳ صاحب فرزندشان اکسل جک شدند و وقتی که مامان فرگی مشغول کارهای حرفه‌ای خودش بود، بابا جاش کارهای کثیف را انجام می‎داد. او در مصاحبه‌ای در فستیوال فیلم ساندنس ۲۰۱۴ گفت: من پوشک عوض می‌کنم و همسرم همه کارهای دیگر را انجام می‌دهد. او بدون شک بهترین مادر است.

 

اشتون کاچر
این پدر جدید نه تنها به پوشک عوض کردن دخترش واتی ایزابل افتخار می‌کند بلکه از بقیه پدران هم می‌خواهد که این کار را در توالت عمومی‌های مردانه انجام دهند. پست فیسبوک نا امید کننده‌اش در اوایل امسال همه گیر شد و او الان با سایت چنج همکاری می‌کند تا درخواستی تنظیم کنند و از تارگت اند کاستکو بخواهند که در فروشگاه‌ها سراسر دنیا میز مخصوص عوض کردن پوشک بگذارند. او راجع به این جنبش خود در فیسبوک می‌گوید: به نظر می‌رسد که این ایده ایستگاه‌هایی برای پوشک عوض کردن خیلی مهم شده است. این موضوع همیشه خودم را اذیت می‌کرده و فکر کردم برای بهبود این شرایط باید کاری انجام دهم.

 

شیر آغوز (اولین شیر مادر) چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

دکس شپرد
زوج بامزه، دکس شپرد و کریستن بل برای مراقبت از فرزندشان سیستم خاصی دارند. در مصاحبه‌ای با ان بی سی  که به سال ۲۰۱۳ بر می‌گردد و چهار ماه بعد از تولد اولین دخترشان، لینکلن، بود، شپرد از اینکه پوشک کثیف حالش را بد نمی‌کند به خود می‌بالید. او می‌گفت: وقتی خواهر کوچک‌ترم به دنیا آمد من از او بزرگتر بودم و قبلا هم این کار را انجام داده‌ام . من میلیون‌ها بار، هزاران پوشک عوض کرده‌ام و از پدر بودن نمی‌ترسم. این کار فقط فوق العاده است.

 

شاهزاده ویلیام
درست است که ویلی شاهزاده است و شاید شاه آینده انگلیس باشد، اما این مسئله او را از وظیفه پوشک عوض کردن پسرش دور نکرده است. او در اولین مصاحبه رسمی‌اش بعد از به دنیا آمدن شاهزاده جرج گفته بود «من اولین پوشک را با نشان احترام عوض کردم و درون خودم یک پرستار دارم

 

علل پوسته پوسته شدن و خشکی لب در بارداری + روش درمان

جان کراسینسکی
خیلی از زوج‌ها برای یکدیگر لقب می‌گذارند و امیلی بلانت در مصاحبه‌ای با مجله انگلیسی تلگراف، لقبی بسیار زیبا به شوهرش، جان کراسینسکی داده بود. او گفته بود: «او سلطان پوشک است و ما همیشه به هم کمک می کنیم».

 

سایمون کاول
این تازه پدر که به رک گویی خود رای بودنش معروف است مشکلی با این کار ندارد اما خب این کار را هم دوست ندارد. او شش ماه پس از به دنیا آمدن پسرش اریک گفته بود : «من تا به حال پوشک عوض نکرده‌ام و فکر هم نمی‌کنم که مجبور به این کار باشم
خب بالاخره مجبور شد! ده ماه بعداو در برنامه تلویزیونی به مجری گفته بود که چند بار این کار را کرده است. زمان همه چیز را عوض می‌کند.

منبع: ninisite

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

<< یک ستاره || از ۱ تا ۵ امتیاز دهید. || پنج ستاره >>

میانگین رتبه / ۵. تعداد رأی:

تا حالا کسی رای نداده! اولین نفر شما باشید.

ارسال یک پاسخ