آنچلوتی: این رئال شایسته قهرمانی است/گواردیولا: باید این شکست را قبول کرد

0

آنچلوتی: این رئال شایسته قهرمانی است/گواردیولا: باید این شکست را قبول کرد

سرمربی رئال مادرید بعد از پیروزی برابر منچستر سیتی و صعود به فینال لیگ قهرمانان اروپا به ستایش از عملکرد شاگردانش پرداخت و آن را شایسته قهرمانی دانست. 

به گزارش ایسنا و به نقل از مارکا، رئال مادرید در بازی برگشت برابر منچسترسیتی توانست با نتیجه سه بر یک به پیروزی دست پیدا کند تا حریف لیورپول در فینال لیگ قهرمانان اروپا شود.

 

کارلو آنچلوتی در نشست خبری بعد از بازی گفت: بسیار خوشحالیم که توانستیم در این بازی بزرگ نتیجه لازم را به دست آوریم. رئال سه مدعی اصلی قهرمانی را حذف کرد و باید گفت که این تیم شایسته قهرمانی است.

 

او ادامه داد: بازی برابر منچسترسیتی بسیار سخت و نفسگیر بود. تا آخرین دقایق بازنده بازی بودیم و بسیار فکر کردند که همه چیز تمام شده است اما امید خود را از دست ندادیم و در نهایت به آنچه که به دنبال آن بودیم رسیدیم. من چنین لحظاتی را پیش از این در بازی برابر لیورپول تجربه کرده بودم. در نیمه نخست بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم اما در نیمه دوم کمتر توپ به بنزما رسید و اقتدار لازم را در خط حمله نداشتیم.

 

آنچلوتی در پایان گفت: پیروزی ارزشمندی را کسب کردیم. بازیکنان تلاش زیادی از خود نشان دادند و با شایستگی به پیروزی رسیدند. ما به فینال لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کرده‌ایم اما تنها یک گام دیگر را برداشتیم. هنوز چیزی قطعی نشده است و برای کامل تر شدن موفقیت باید قهرمان شد. 

 

گواردیولا: باید این شکست را قبول کرد

سرمربی منچستر سیتی از شکست برابر رئال مادرید بسیار ناراحت است با این حال از شاگردانش خواست که این بازی را فراموش کنند و روی لیگ جزیره تمرکز کنند.

 

به گزارش ایسنا و به نقل از بی تی اسپورت، منچستر سیتی در دیدار برابر رئال مادرید تا آستانه پیروزی و فینالیست شدن رفت اما چند لحظه غفلت در دقایق پایانی باعث شد تا تیم گواردیولا یک شب تلخ را تجربه کند.

 

لیگ قهرمانان اروپا ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

سرمربی اسپانیایی منچستر سیتی در نشست خبری بعد از بازی گفت: به سادگی بگویم که در نیمه نخست بازی خوبی را به نمایش نگذاشتیم و آن‌گونه که دوست داشتیم نبودیم اما در نیمه دوم و بعد از آنکه به گل رسیدیم بهتر از حریف ظاهر شدیم. فرصت های خوبی را روی دروازه حریف خلق کردیم و می توانستیم به گل دوم هم برسیم اما بد شانس بودیم. تا آستانه فینالیست شدن پیش رفتیم اما متاسفانه ماموریت ما کامل نشد و نتوانستیم راهی فینال شویم.

 

گواردیولا ادامه داد: به نظرم رئال زیاد ما را اذیت نکرد و می توانستیم تیم فینالیست باشیم. رئال در ۱۰ دقیقه پایانی حمله کرد. آنها با حضور رودریگو، میلیتائو، وینیسیوس و بنزما روی به پاس های عرضی آوردندو توانستند دو بار به گل برسند. به نظرم در این بازی بهترین عملکرد خود را ارائه ندادیم و همان تیم همیشگی نبودیم.

 

او در پایان گفت: ما در نیمه نهایی معتبرترین رقابت باشگاهی حضور داشتیم و بازیکنان به دنبال فینالیست شدن و قهرمانی بودند. فوتبال بازی غیر قابل پیش بینی است و باید این شکست را قبول کرد.اکنون نوبت تمرکز روی لیگ جزیره است. چهار بازی حساس پیش رو داریم و باید در آن بهپیروزی دست پیدا کرد تا قهرمانی خود را قطعی کرد.

 

منبع: beytoote

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

<< یک ستاره || از ۱ تا ۵ امتیاز دهید. || پنج ستاره >>

میانگین رتبه / ۵. تعداد رأی:

تا حالا کسی رای نداده! اولین نفر شما باشید.

ارسال یک پاسخ