طرز تهیه پاپس کیک

طرز تهیه پاپس کیک مرحله به مرحله طرز تهیه پاپس کیک بدون خامه طرز تهیه پاپس کیک با قالب طرز تهیه پاپس کیک با شیر طرز تهیه پاپس کیک با بیسکویت قیمت پاپس کیک طرز تهیه پاپس کیک اسان طرز تهیه پاپس کیک رنگی

پاپس کیک یکی از انواع کیک های خوشمزه و بین المللی است که به شیوه های متنوعی تزیین می شود، برای مشاهده آموزش کامل و مرحله به مرحله طرز تهیه پاپس کیک در ادامه با سایت آموزشی گارنو همراه باشید.

مواد لازم پاپس کیک
خرده کیک به مقدار کافی
خامه صبحانه یا گاناش به مقدار کافی
شکلات تخته ای به مقدار کافی

طرز تهیه پاپس کیک

مرحله اول

برای تهیه پاپس کیک خوشمزه در ابتدای کار خرده کیک ها را درون یک کاسه مناسب ریخته و مقداری خامه صبحانه به آن می افزاییم، سپس با لیسک به خوبی مخلوط می کنیم تا خمیری نرم و منسجم حاصل شود.

مرحله دوم

توجه داشته باشید خمیر بدست آمده شل یا سفت نباشد. حالا از خمیر به اندازه یک گردو درشت جدا کرده و در دست گرد می کنیم، سپس درون یک سینی مناسب را با کاغذ روغنی می پوشانیم و توپک ها را درون آن می گذاریم.

مرحله سوم

حالا سینی را درون فریزر می گذاریم تا توپک ها کاملا سفت شوند. در ادامه شکلات تخته ای را روی حرار بخار کتری بنماری می کنیم تا کاملا ذوب شود، سپس توپک ها را از فریزر خارج کرده و درون شکلات می غلطانیم.

مرحله چهارم

در ادامه توپک های شکلاتی را مجددا درون سینی می چینیم و درون یخچال قرار می دهیم تا شکلات سفت شود. در نهایت پاپس کیک ها را با شکلات ذوب شده تزیین کرده و به همراه چای سرو می کنیم. نوش جان.