طرز تهیه برانچ برگر

طرز تهیه برانچ برگر , دستور پخت برانچ برگر

برانچ برگر یکی از انواع غذاهای فست فودی خوشمزه و بین المللی است که با رسپی های متنوعی درست می شود، برای مشاهده آموزش کامل و مرحله به مرحله طرز تهیه برانچ برگر در ادامه با سایت آموزشی گارنو همراه باشید.

مواد لازم برای برانچ برگر
پیاز ۱ عدد درشت
استاک گوشت ۱ لیوان
کره ۱ قاشق غذاخوری
گوشت چرخ کرده ۲۰۰ گرم
نان تست یا باگت ۲ عدد
تخم مرغ ۱ عدد
شیر ½ لیوان
روغن مایع ۱ قاشق غذاخوری
پنیر گودا به مقدار کافی
نمک و‌ فلفل سیاه به مقدار کافی
طرز تهیه کباب ته دیگی خوشمزه و مخصوص به روش رستورانی

طرز تهیه برانچ برگر

مرحله اول

برای تهیه برانچ برگر خوشمزه در ابتدای کار پیاز را به صورت خلالی نازک خرد کرده و درون یک تابه مقداری روغن و کره می ریزیم، سپس تفت می دهیم تا سبک و شیشه‌ ای شود. حالا آب گوشت را به تابه می‌ افزاییم.

مرحله دوم

حالا تخم مرغ را به همراه شیر، نمک و فلفل سیاه درون یک کاسه مناسب ریخته و با همزن دستی به خوبی هم می زنیم تا مایع یکدست و یکنواخت شود. در ادامه گوشت چرخ کرده را به صورت برگر فرم می دهیم.

مرحله سوم

در این مرحله یک تابه مناسب روی حرارت ملایم گذاشته، سپس مقداری کره و روغن مایع به تابه می افزاییم. حالا گوشت چرخ کرده را درون تابه گذاشته و در این مرحله مقداری نمک و فلفل سیاه روی آن می پاشیم.

مرحله چهارم

حالا دو طرف گوشت چرخ کرده را کاملا سرخ می کنیم. در ادامه قسمت بیرونی نان را درون مخلوط شیر و تخم مرغ فرو برده و خارج می کنیم، سپس مقداری پنیر پیتزا روی نان ریخته و برگر را روی آن قرار می دهیم.

مرحله پنجم

در ادامه مقداری پیاز کاراملی روی برگر ریخته و ورقه های پنیر گودا را روی برگر قرار می دهیم و مجددا نان تست را روی آن می گذاریم. حالا دو طرفه نان که به مخلوط شیر و تخم مرغ آغشته است را کاملا سرخ می کنیم. نوش جان.